top of page
Hand Holding Camera Lens

ABOUT

US

Kartal Tanıtım Hizmetlerinin bu sektördeki yolculuğu 1997 yılında başladı. 

Ayşegül Kartal Başsoy tarafından kurulan firma Murat Başsoy’un ortaklığı ile 1998 yılından itibaren Limited Şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İlk günden itibaren daima hevesle, heyecanla yapılan işler, bugün kartal tanıtım hizmetlerini; Dünya’ya hizmet ihracatı yapan bir firma haline getirmiştir.

Mücevher fotoğrafçılığı çok özel ve hassas bir iştir. Mücevherin gerçek ışıltısını, ışığını ve ruhunu onun fotoğrafına da taşıyabilmek bu konuda özel teknik bilgi, uzmanlık ve deneyim gerektirir. Mücevher fotoğrafçılığı alanında 23 yıllık bilgi ve deneyimle Kartal Tanıtım Hizmetleri müşterilerine aradıkları kaliteyi vermektedir. Çekilen fotoğrafların kreatif tasarımlara dönüştürülmesinde de aynı deneyimi müşterilerine sunmaktadır.

 

Gold Book Magazine ise Kartal Tanıtım Hizmetlerinin sahibi olduğu uluslararası bir mücevher dergisidir. Önceki yıllarda ticari referans kataloğu olarak yayınlanan Gold Book Magazine, 2011 yılından sonra dergi formatında yayınlanmaya başlanmıştır. Körfez bölgesinde ve Türkiye’de etkili olan dergi aynı zamanda Dünya’da bir çok  mücevher fuarının da medya ortağıdır. 

.........

bottom of page